Salvamontiștii de pe Muntele Mic au desfășurat în această după-amiază o acţiune de căutare a unei persoane rătăcite într-o zonă aflată între Vîrful Cuntu și Vârful Ţarcu, scrie caon.ro.
Asta după ce în cursul dimineții un tânăr de 15 ani, din Timișoara, s-a rătăcit pe partea nord-estică a muntelui, în zona Vâlsanu, după ce a părăsit zona schiabilă amenajată, din cauza condițiilor meteo de ceață și vânt puternic!…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul