De când a nins în București și s-a format ghețuș pe șosele, tot mai multe accidente se întâmplă. În această după-amiază, două mașini au intrat într-o coliziune pe Bulevardul Tineretului din Capitală. Accidentul a aglomerat traficul din zona respectivă și a dus la blocarea liniei de autobuz 76.
UPDATE, 18:49: STB a anunțat că linia 76 funcționează normal pe Bd. Tineretului:
Două mașini s-au lovit luni după-amiază, pe Bulevardul Tineretului din București, pe sensul de circulație spre Bulevardul Șincai. Potrivit spuselor unui membru al grupului de Facebook „Info Trafic București și Ilfov”, traficul este îngreunat în zona respectivă.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul