Băile Sărate Ocna Mureș au fost luate cu asalt de turiști și localnici, chiar din prima zi de activitate a anului 2024.
„La Băile Sărate Ocna Mureș, acum în 2 ianuarie 2024, este ca în plin sezon estival, consecința fiind o coadă la intrare așa cum a fost la începutlul anilor ’90 la Caritas Cluj-Napoca. Ocna Mureș se afla la o distanță de 4.849,96 km sud de Polul Nord…”, a scris unul dinre clujenii care au așteptat ieri să aibă acces în interiorul băilor.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul