Aeroportul Brașov are, în acest moment, doar zboruri către Londra (Luton) și Dortmund, operate de compania maghiară low-cost Wizz Air.
Așa cum s-a anunțat, sunt șanse mari ca încă o companie aeriană să aibă curse regulate de pe Aeroportul Brașov, umplând „golul” lăsat de plecarea celor de la Dan Air la Bacău. Este vorba de Fly Lili – Detalii, AICI.
Până în prezent, Fly Lili a operat doar curse charter din România, cu destinațiile de vacanță Antalya (Turcia), Hurghada (Egipt) și Tunis (Tunisia). A avut și zboruri comandate către RD Congo, pe parcursul anului trecut.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul