„Sunt bucuros că sunt aici, e o mare responsabilitate şi provocare pentru mine. CFR Cluj este o echipă mare, importantă, cea mai titrată din ultimii 15 ani sau poate chiar 20 de ani. De asta spun că este o mare responsabilitate, pentru că la CFR nu există decât şansa de a câştiga toate meciurile. Sper să arăt tuturor de ce sunt în stare, alături de echipă.
Ţinând cont de distanţa din clasament faţă de FCSB, dar şi faţă de adversarele din spate, trebuie să fim foarte atenţi. Trebuie să ne gândim doar la noi, să ne facem jocul. Mă aştept din partea echipei să văd o reacţie după înfrângerea de la Botoşani. La fel cum mă aştept să reînviem spiritul acela de învingător al CFR-ului. Şi asta destul de repede, pentru că aici nimeni nu are răbdare”, a spus Adi Mutu în conferința susținută la Cluj.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul