În ultimele zile ale anului trecut polițiștii argeșeni au fost la datorie, se arată într-un comunicat de presa al IPJ. Oamenii legii au cercetat accidente, au prins vitezomani și șoferi băuți și au amendat vânzători de petarde.
“La data de 30 decembrie 2023, în jurul orei 21:30, polițiștii au fost sesizați cu privire la faptul că, pe raza orașului Mioveni, a avut loc un eveniment rutier în care un motociclu s-a răsturnat, iar un bărbat, pasager, a fost rănit.
Ca urmare a verificărilor, polițiștii au stabilit faptul că, un bărbat de 25 de ani, din Țițești, în timp ce conducea un motociclu din direcția Davidești către Mioveni a pierdut controlul asupra direcției de deplasare, într-o curbă la dreapta și s-a răsturnat.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul