La data de 27 ianuarie 2024, în intervalul orar 4:00-09:00, polițiștii din cadrul Serviciului de Ordine Publică, împreună cu cei ai subunităților de poliție au acționat, pe raza întregului județ, pentru prevenirea și combaterea faptelor ilegale în domeniul silvic.
Astfel, în cadrul activităților desfășurate au fost legitimate aproximativ 200 de persoane și au fost controlate 157 de autovehicule. În urma neregulilor constatate au fost aplicate 44 de sancțiuni contravenționale, în valoare de 9.000 de lei și au fost confiscați peste 3 metri cubi de material lemnos.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul