Cea mai aşteptată competiţie a începutului de an şi-a desemnat câştigătoarele. Ediţia a XVIII-a a Memorialului Radu Gog a avut loc la finele săptămânii trecute, în sala de sport a Liceului cu Program Sportiv “Avram Iancu” din Zalău. Competiţia a adunat la start aproape 20 de echipe la trei categorii de vârstă şi s-a desfăşurat pe durata a două zile.
Au fost meciuri spectaculoase, pline de intensitate şi suspans, unele fiind decise în urma executării loviturilor de departajare. La Open au fost întocmite patru grupe, trei a câte trei echipe şi o grupă de patru. Primele două clasate din fiecare grupă au ajuns în sferturi, în timp ce ultimele clasate au ajuns pe tabloul “Cupei Consolării”, cupă câştigată de Tenaris.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul