Un echipaj de pompieri cu o autospecială de descarcerare și echipajul de terapie intensiva mobila SMURD au intervenit azi pe raza localității Ardan unde un bărbat a rămas sub un tractor răsturnat. Bărbatul a rămas blocat sub cabina tractorului. Din păcate, echipajele de intervenție nu au mai putut face nimic pentru el.
„Din păcate, bărbatul în vârstă de aproximativ 37 de ani a fost găsit prins sub cabina tractorului răsturnat, prezenta leziuni incompatibile cu viața“, a informat ISU BN.
UPDATE: Băbatul are 36 de ani și este din Ardan. Acesta mai fusese implicat într-un accident grav de tractor în 2021, când a suferit o amputație la o mână. Accidentul s-a produs pe un câmp din Șoimuș, fiind solicitat un elicopter SMURD. Din păcate, de data aceasta, bărbatul nu a mai scăpat cu viață.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul