Un accident rutier soldat cu trei răniți a avut loc, sâmbătă seara, în jurul orei 22:10, pe Bulevardul Dorobanților, aproape de intersecția cu strada Albinei.
Potrivit primelor cercetări, o șoferiță începătoare, în vârstă de 19 ani, care conducea pe Dorobanților, dinspre Piața Mare spre Școlilor, imediat după intersecția cu Albinei, a pierdut controlul volanului și a intrat într-un autoturism parcat. Din impact, autoturismul lovit a fost proiectat într-un altul, tot parcat.
Șoferița și două pasagere, de 17 și 18 ani, au fost transportate la UPU pentru a primi îngrijiri medicale. Din fericire, fetele au fost rănite ușor.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul