Un echipaj de pompieri și un echipaj de prim ajutor SMURD de la Stația de Pompieri Beclean au intervenit astăzi la un accident rutier fără persoane încarcerate, produs pe raza localității Coldău.
Potrivit informațiilor transmise de ISU Bistrița-Năsăud, echipajul de prim ajutor SMURD a preluat un bărbat în vârstă de aproximativ 40 de ani, conștient și cooperant, care prezenta o leziune la un membru inferior. Bărbatul a fost transportat la CPU Beclean pentru investigații medicale amănunțite.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul