Au fost mai mai multe evenimente rutiere luni, 8 ianuarie, în Argeș, dându-le de lucru serios pompierilor și polițiștilor. Cel mai recent dintre acestea, semnalat de ISU, Argeș a avut loc în comuna Mihăești.
Citește și: Accident urât în Curtea de Argeș. Femeia lovită de două mașini e în stare gravă
Este vorba despre un accident în care au fost implicate două autoturisme, intrate în coliziune. Prin urmare, au fost mobilizați pompierii de la Detașamentul Câmpulung, cu o autospecială de intervenție și cu o ambulanță SMURD de prim ajutor calificat.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul