La data de 24 ianuarie, polițiștii Secției 3 Rurală Chișineu-Criș au depistat un bărbat de 60 de ani, din Apateu, pe numele căruia, magistrații Judecătoriei Chișineu-Criș au emis la data de 12 ianuarie a.c., un ordin de protecție pentru 30 de zile.
Bărbatul a fost depistat la locuința fostei sale soții, încălcând astfel măsurile dispuse prin ordinul de protecție.
În baza probatoriului administrat, cel în cauză a fost reținut pentru 24 de ore, cercetările fiind continuate sub supravegherea procurorului de caz, într-un dosar penal întocmit pentru încălcarea ordinului de protecție.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul