Polițiștii Compartimentului Rutier Beclean au intervenit luni după-amiaza la un accident rutier, produs la intersecția Drumului Național 17 cu Drumul Județean 151.
”Din primele date, o femeie de 54 de ani din Roman, județul Neamț, în timp ce conducea un autoturism pe direcția Blajenii de Sus-Șintereag, a pierdut controlul direcției și s-a răsturnat în afara părții carosabile.
Accidentul s-a soldat cu rănirea conducătoarei auto care a fost transportată la spital pentru îngrijiri medicale. Aceasta a fost testată cu aparatul etilotest, rezultatul fiind negativ”, au transmis reprezentanții IPJ.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul