A dar radarul peste cap în Pitești!
În ziua de 31 ianuarie a.c., polițiștii Biroului Rutier Pitești au acționat pe raza de competență, pentru combaterea evenimentelor rutiere produse pe fondul vitezei excesive, împrejurare în care au depistat doi conducători auto care au depășit regimul de viteză cu mai mult de 50 de km/h față de limita legală.
Astfel, polițiștii rutieri piteșteni au depistat un bărbat de 44 de ani, din oraș Voluntari, județul Ilfov, care a fost înregistrat de aparatul RADAR cu viteza de 160 de km/h, pe un sector de drum cu limita legală de 90 de km/h.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul