Luni, 4 decembrie 2023, în cadrul unei ședințe festive care a avut loc la sediul Inspectoratului de Poliție Județean Alba, au fost prezentați 43 de polițiști care au fost înaintați în gradul profesional următor, înaintea îndeplinirii stagiului minim, cu prilejul Zilei Naționale a României, 1 Decembrie.
Astfel, în gradul de comisar șef de poliție au fost înaintați comisar de poliție de poliție Frânc Andrei-Călin și comisar de poliție Șandru Flaviu- Romul.
În gradul de comisar de poliție au fost înaintați subcomisar de poliție Ofileanu Dimi și subcomisar de poliție Simina Marius- Petru.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul