4 copii s-au născut de Crăciun la maternitatea Spitalului Judeţean Piteşti.
Ce dar mai preţios poţi să-ţi doreşti şi să primeşti de Crăciun?! Nimic nu e mai frumos decât să primeşti în dar… o viaţă. Patru femei au devenit mame de Crăciun, la Piteşti. Pruncii născuţi în primele două zile de mare sărbătoare creştină au adus, cu siguranţă, lacrimi de fericire în rândul norocoşilor părinţi. Patru bebeluşi, trei fetiţe şi un băieţel, au venit pe lume de Crăciun, în maternitatea Spitalului Judeţean de Urgenţă Piteşti (SJUP).…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul