În perioada 6 – 7 ianuarie 2024, ACS Cavalerii va organiza o nouă ediţie a tradiţionalei competiţii caritabile Memorialul Radu Gog. Anul viitor, competiţia va ajunge la cea de-a XVIII-a ediţie. La fel ca şi în anii trecuţi vor avea loc întreceri la trei categorii de vârstă, open, old-boys şi juniori.Până la momentul redactării acestui articol, la old boys erau înscrise doar trei echipe.
Este vorba despre Adicom, Vulturii Dej şi Mobila Şimleu Silvaniei. Însă, înscrierile continuă şi cu siguranţă că până la ora începerii competiţiei, lista echipelor participante va fi ceva mai stufoasă.Aşa cum speră organizatorii că va fi şi la categoria juniori, acolo unde, deocamdată, este înscrisă o singură echipă.Un interes mult mai mare s-a creat în jurul competiţiei de open.…
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
B365 - Bucuresti
Cugir Info
e Bihoreanul
e Bihoreanul