Kopic a făcut 4 schimbări la pauză și a jocul a arătat diferit în repriza a doua. Dinamo a fost mai prezentă, a și marcat golul care le-a dat speranțe suporterilor. Nu a mai reușit să egaleze, iar antrenorul croat crede că problema jucătorilor lui e la nivel psihologic.
„Pentru mine, mai important e că am văzut jucători gata să lupte. Sunt convins că la meciul următor vom arăta mai bine. Sunt jucătorii noştri, e primul meu joc, am avut ideile mele.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea