Albu nu a negat o posibilă trecere în tabăra „feroviarilor” după terminarea sezonului, dar a precizat faptul că i-ar plăcea mai mult o experiență în străinătate.
Mijlocașul a prefațat duelul cu CFR Cluj, partidă care va avea loc sâmbătă, 10 februarie, ora 21:15. El și-a cerut scuze pentru că a numit-o pe Dinamo «echipă mică» la finalul derby-ului disputat pe Arena Națională.
„Avem o deplasare grea, la CFR, ne va aștepta un meci foarte complicat, o echipă bună, dar trebuie să mergem acolo cu gândul la victorie, așa cum am făcut și în cele trei partide pe care le-am disputat și am reușit să luăm toate punctele.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea