Antrenorul de la CSC Șelimbăr, liderul din Liga 2, a dezvăluit la GSP LIVE că Dinamo l-a căutat înainte de numirea lui Zeljko Kopic. Fost antrenor la echipa alb-roșie în 2018, pentru doar două meciuri, Niculescu a dezvăluit că a refuzat oferta „câinilor”, dorind să facă performanță la CSC Șelimbăr, deși, în acest sezon, echipa nu poate promova în Superligă.
„Am avut în toamna asta discuții cu o echipă din Liga 1. Dar am refuzat, am zis că nu e momentul. Le-am mulțumit conducătorilor că s-au gândit la mine. Sunt un om parolist. Nu mai e niciun secret. Dinamo a discutat o serie de antrenori. Am fost sunat și eu, dar nu am ajuns la nicio negociere. Le-am mulțumit. Asta e o știre în premieră.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea