„Babicu” s-a declarat impresionat de victoria echipei sale în fața liderului la zi din Liga 1, considerând că Oțelul s-a impus fără drept de apel în fața celor de la FCSB. Acesta pune toate laudele pe seama antrenorului Dorinel Munteanu, pe care îl consideră cel mai bun antrenor român în momentul de față.
„O victorie care aduce fericire pentru noi. Nu a fost o victorie norocoasă, Oțelul a prestat un joc extraordinar. Din momentul de față trebuie să vorbim de Dorinel Munteanu ca unul dintre cei mai mari antrenori români. El a făcut diferența. Tabără noastră a fost foarte optimistă. Eu am zis că vom câștiga cu 2-1, colegii mei cu 2-0.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea