Stiri Sport VIDEO Dennis Politic explică de ce a fost schimbat imediat după pauză
VIDEO Dennis Politic explică de ce a fost schimbat imediat după pauză

Marcatorul primului gol a fost nevoit să părăsească terenul în minutul 53 și a declarat că a simțit o întindere. Deși a ieșit șifonat din meci, o amenință pe CFR Cluj, viitoarea adversară a „câinilor”.

VIDEO. Dennis Politic, după Dinamo - Oțelul 3-1: „Am simțit o întindere”

„Suntem într-un moment foarte bun, sperăm să continuăm așa. Suntem foarte motivați, luăm fiecare meci în parte. Am meritat victoria. Cred că fanii s-au mobilizat după victoria cu Farul (n.r. - scor 2-0). Orice fotbalist vrea să aibă cât mai mulți suporteri în spate. Ne motivează faptul că sunt în număr mare în spatele nostru.…