Internaționalul a avut două execuții spectaculoase, ambele cu piciorul stâng. Iar după meci, a vorbit despre golurile sale și despre importanța victoriei.
„Cred că am făcut un joc foarte bun. Noi, ca echipă. Am intrat foarte concentrați, știam că trebuie să luăm toate cele trei puncte. Mă bucur că le-am luat și am făcut un meci solid.
Golurile? Cred că și dacă erau alții le marcau. Mă bucur că mi-au intrat în această seară și sper să continui așa. Ambele faze m-au găsit acolo în față. Mă bucur că le-am tratat corect și am marcat”, a spus Darius Olaru la OrangeSport.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea