Claudiu Petrila și Răzvan Onea au împărțit cadouri juniorilor din Academia Rapidului, apoi au vorbit cu presa despre ultimele două meciuri din 2023 pentru Rapid.
„Ne bucurăm că putem face un lucru bun pentru acești copii. Îmi doresc să revin cât mai repede pe teren. Nu cred că e treaba noastră (n.r. dacă Cristiano Bergodi va fi înlocuit).
Totuși, nu cred că va fi o schimbare, echipa a mers destul de bine anul ăsta, dar nu e treaba noastră, noi ne vom face treaba cu orice antrenor va veni sau cu domnul Bergodi”, a declarat Claudiu Petrila.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea