„Centralul” Florin Andrei s-a făcut de râs: a inventat un penalty și n-a văzut un altul, ambele pentru Sepsi, în timp ce asistentul Alexandru Cerei n-a semnalizat un ofsaid clar în care se afla Luckassen, poziție ce-a dus la anularea unui alt gol marcat de UTA
Prima veste bună. Revenirea arădenilor acasă, după 120 de zile jucate mereu exilați din oraș. Asta după ce municipalitatea a schimbat în întregime gazonul, arădenii bucurându-se acum de unul de calitate, hibrid, ca la București, pe Ghencea sau Giulești. Prima veste proastă.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea