UTA este una dintre cele 6 formații din Superligă care au ales să efectueze stagiul de pregătire de iarnă în România.
Arădenii s-au reunit pe 4 ianuarie, iar astăzi, la 6 zile distanță, au disputat un prim amical, contra celor de la Ajka, penultima clasată în liga secundă maghiară.
Meciul s-a disputat la Mako, localitate situată în apropierea graniței, la 70 de kilometri de Arad, și a fost decis de un gol înscris de Godberg Cooper în minutul 26.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea