După ce nu au ajuns la un consens cu cei de la Dinamo în privința biletelor și a sectoarelor în care ar fi fost repartizați, suporterii Rapidului au fost anunțați de conducerea clubului că sunt așteptați începând cu ora 19:00 pe stadionul din Giulești.
Meciul începe la ora 20:00 și va putea fi urmărit pe tabelele de marcaj ale arenei. Intrarea va fi liberă.
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea