Octavian Popescu nu a mai marcat de pe 24 septembrie 2023, din victoria 5-2 de la Sfântu Gheorghe. Extrema celor de la FCSB crede că o nouă reușită l-ar ajuta să depășească pasa mai proastă.
„Suntem la 11 puncte de locul 2, e foarte bine. De când sunt eu aici n-am avut niciodată distanța asta avans. Puteam să avem și mai multe pentru că avem o echipă foarte bună și nu cred că este o întâmplare”, a spus Tavi Popescu la Orange Sport.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea