Marius Ștefănescu este fără îndoială unul dintre cei mai buni jucători pe care îi are Sepsi. Motorul echipei a fost dorit de FCSB sau Rapid, dar până la urmă a decis să rămână la Sepsi pentru îndeplinirea obiectivelor propuse.
Mijlocașul de 25 de ani se află la cele mai bune evoluții din cariera sa. Cu șapte goluri și două pase de gol, până la meciul cu UTA Arad, al doilea meci din etapa #23, Marius mai are nevoie de doar patru decisive pentru a egala sezonul precedent. Iar timp mai este suficient.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea