Fotbalistul a recunoscut că au existat negocieri și că avea de gând să revină la echipa roș-albastră, dar o discuție cu soția Andreea l-a făcut să se răzgândească și să continue la Universitatea Cluj.
„A existat discuţia între noi doi (n.r- Chipciu și Mihai Stoica), da. N-am vrut niciodată să vorbesc despre asta, că am refuzat. Într-o seară eram convins să vin, doar că apoi am stat de vorbă cu soţia.
Am 4 fete și e foarte greu pentru mine să plec. Punând lucrurile astea... Dacă eram singur, îmi luam geanta şi plecam pentru că mă motivează performanţa”, a spus Chipciu la OrangeSport.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea