Prima concluzie: nicio echipă nu e deja calificată matematic.
A doua concluzie: sunt nu mai puțin de 7 cluburi care nu mai au nicio șansă să treacă mai departe: Sepsi, chiar deținătoarea trofeului, Chindia, Progresul Pecica, Botoșani, FC Bihor, Zalău și Farul.
A treia concluzie: din cele 12 meciuri ale ultimei runde, doar unul nu mai prezintă deloc interes din perspectiva calificării pentru niciuna dintre combatante: Zalău - Bihor.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea