Voluntari s-a calificat în sferturi, însă Dună a avut un motiv de nemulțumire. Antrenorul a fost deranjat de starea gazonului de la Oradea, acolo unde joacă UTA meciurile de pe teren propriu în acest final de an.
„Ne bucurăm că ne-am calificat. Numai cu un joc de fotbal nu a semănat, având în vedere starea terenului, dar s-au adaptat. Au alergat, s-au bătut, trebuie felicitați că au ieși sănătoși de pe teren. Mergem în continuare, e important să îi recuperăm.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea