Ricardo Grigore a apărut la interviuri cu lacrimi în ochi după un nou eșec care o menține pe Dinamo pe penultimul loc în Liga 1.
„Important e că am jucat, mă bucur pentru asta. Dar, din păcate, n-am reușit să scoatem un punct în această seară, deși am avut o oportunitate mare. E frustrare mare, nu aș vrea să comentez, dar dacă iei orice om de pe stradă dă penalty la așa ceva.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea