Echipa antrenată de Mircea Rednic a bătut palma vârful care este dublu campion în Superligă și l-a prezentat oficial. Fotbalistul care în prima parte a sezonului a jucat în liga a doua din Cipru, la Niki Volos, revine în România după jumătate de an, el plecând în toamnă de la Farul.
În Cipru, Morar a jucat 8 meciuri în campionat și unul în Cupă. Are în dreptul său doar o pasă de gol.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea