Ultimul meci la care a fost crainic al „câinilor” Nicu Grameni a fost derby-ul cu FCSB de la sfârșitul lunii noiembrie, pierdut de Dinamo cu scorul de 0-1.
„Indiferent de context, Dinamo va fi întotdeauna un punct fierbinte. Cu atât mai mult la un meci împotriva unor rivali.
Așa că, ne vedem pe stadion. Îmi era dor să văd meciul de la nivelul gazonului, așa că, vreți, nu vreți, sâmbătă mă auziți din nou. Dacă jucătorii nou veniți nu știu unde au venit, vor afla sâmbătă! Hai Dinamo!”, a fost anunțul făcut de Nicu Grameni pe pagina sa de Facebook.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea