Aflat pe locul 14, la doar două puncte de retrogradare, Marius Șumudică încearcă să se întărească în această iarnă. Și speră să-l aducă pe Adrian Șut, mijlocașul de la FCSB.
Presa din Turcia scrie că Marius Șumudică i-a convins pe șefii clubul să-l aducă pe Șut, care ar deveni al patrulea român la Gaziantep, după Florin Niță, Alex Maxim și Denis Drăguș. Turcii anunță însă că Gaziantep și-ar dori să-l împrumute pe Șut, fotbalistul impresariat de Florin Vulturar.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea