El a bifat doar 72 de minute în acest sezon pentru clujeni și a venit de la retrogradata FC Argeș. Deși se anunța un transfer important pentru U Cluj, Calcan nu a impresionat și a plecat de la echipa de pe locul 8 din Superliga.
Conform informațiilor GSP, Calcan a câștigat în prima instanță suma de 35.000 de euro din partea „sepcilor roșii”. În aceste condiții, jucătorul a semnat un acord în care a primit aproximativ jumătate din sumă, iar litigiul a fost închis.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea