Sabău s-a arătat profund deranjat de hotărârea lui Stoica de a pleca la Hermannstadt, în condițiile în care în tricoul „șepcilor roșii” a avut cea mai bună formă din carieră, după o perioadă nefastă la FCSB.
„Se pun niște clauze, te pui de acord, semnezi niște înțelegeri și trebuie să le respecți. Tot ce s-a întâmplat cu Ianis nu mi se pare normal. Eu aveam un junior titular și a trebuit să găsesc alte variante. Nu mi s-a părut firesc și normal.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea