Horațiu Moldovan a plecat din Giulești, iar rapidiștii s-au mișcat rapid și l-au înregimentat pe Marian Aioani de la Farul, contra sumei de 400.000 de euro.
La doar două zile distanță, oficialii din Grant au luat decizia să mai renunțe la serviciile unui portar. Vorbim de un junior, David Dumitru (17 ani) care a fost împrumutat până în vară la SCM Rm. Vâlcea.
David a jucat pentru echipa mare un singur meci, într-un amical cu Metaloglobus, iar în acest sezon a apărat în trei partide poarta echipei de tineret a clubului vișiniu.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea