Dacă ar fi fost după Gigi Becali, Eduard Radaslavescu era demult plecat de la FCSB. Însă mijlocașul în vârstă de 19 de ani se prevalează de contractul scadent în 2027 și ține morțiș să rămână.
Ultima oară s-a pus problema unui împrumut până în vară, la Hermannstadt. Însă, din informațiile Gazetei Sporturilor, și sibienii au eșuat în tentativa de a-l „disloca” din efectivul liderului Superliga. „Voi munci ca să-mi câștig locul în echipă”, este deviza lui Radaslavescu.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea