Il Luce, liber de contract, a fost la Săftica pentru a se întâlni cu cei de la Dinamo. A luat parte la antrenament, a vorbit cu jucătorii și cu Zeljko Kopic, iar clubul bucureștean a postat imaginile cu Mircea Lucescu pe rețelele de socializare. „Mircea Lucescu alături de Dinamo!”, au transmis „câinii”.
Alături de Mircea Lucescu, la antrenament, a fost și Andrei Nicolescu, administratorul special al echipei bucureștene, dar și Eugen Voicu, acționarul Red&White.
Recent, Mircea Lucescu s-a întâlnit cu Ion Țiriac, iar cei doi au vorbit și despre Dinamo. Antrenorul exclude o asociere în acest moment cu echipa pentru care a scris istorie, dar a lăsat de înțeles că s-ar implica atunci când Dinamo va avea un stadion propriu.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea