Cu două zile înainte de startul Australian Open, tenismenul român și iubita lui, cântăreața Andreea Bălan, s-au întâlnit cu Stefanos Tsitsipas și Paula Badosa, fotografiindu-se alături de aceștia.
„Selfie cu jucători de elită”, a descris Andreea Bălan fotografia postată pe contul său de Instagram, în care alături de ea și de iubitul ei tenismen apar Stefanos Tsitsipas și Paula Badosa.
Andreea Bălan și Victor Cornea s-au distrat înainte de Australian Open: „Am văzut pentru prima oară urșuleți Koala și am hrănit canguri și wallabies și m-am bucurat ca un copil (tot timpul mă bucur ca un copil). Sunt așa drăgălași și liniștiți.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea