Mario David a debutat la echipa mare a lui FC Botoșani în decembrie 2023 în meciul din Cupa României Betano, contra celor de la Universitatea Cluj, scor 0-4.
Mario David a semnat la începutul anului 2024 cu Ternana, locul 17 din Serie B. Tânărul atacant nu avea semnat un contract de profesionist, având în vedere faptul că abia pe 2 ianuarie a împlinit 16 ani, astfel că a putut pleca liber, susține topbt.ro.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea