Zeljko Kopic a fost mai abătut ca niciodată. Eșecul din Bănie „l-a dat doi pași înapoi”, după cum a recunoscut la interviuri. În conferință a acuzat intensitatea scăzută a elevilor lui. Reporterii GSP au surprins ce s-a întâmplat în spatele camerelor TV.
Antrenorul croat a venit printre ultimii la autocar. Aflat într-o convorbire telefonică, Zeljko Kopic a ignorat prezența celor din jur și a început să strige: „Din prima secundă avem nevoie de mai mult. Mai multă energie, mai multă intensitate pentru a obține ceva”.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea