Adrian Mutu tocmai a împlinit 45 de ani, este acasă alături de soție, Sandra, și de fiul său cel mic, Tiago, încercând să se recupereze după o perioadă neagră. Moartea mamei sale, Rodica, înainte de Crăciun, l-a lovit pe fostul căpitan al naționalei și lider al golgheterilor all-time, alături de Gică Hagi.
După aceea, practic, a trecut în plan secund faptul că s-a despărțit de Neftchi Baku, echipă din Azerbaidjan, pe care a preluat-o după ce a plecat de la Rapid în vara anului trecut. Momentan, Adrian Mutu caută să-și revină afectiv după lovitura primită de Sărbători.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea