- Te salut, Hido! Din România te deranjez, vreau să te întreb despre...- Despre Zeljko Kopic, pentru că a preluat Dinamo.
- Exact! Te-a antrenat și pe tine și voiam să știm mai multe detalii despre el.- Un superom. Îl apreciez atât ca om cât și ca persoană. Mi-a plăcut mult de dânsul.
- De ce? Care ar fi argumentele?- Uite, e genul de antrenor direct! Spune totul pe față, își asumă responsabilitatea în orice, cu oricine. În general îmi plac oamenii de genul ăsta. E foarte atent la disciplină și respect. Pe mine m-a luat de partea lui așa.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea