Fost antrenor la clubul condus de Laszlo Dioszegi, actualmente scouter pentru Sepsi, Marin Barbu nu împărtășește opiniile celor care îi plasează pe covăsneni în postura de protejați ai investițiilor venite din Ungaria. „Magiun” încearcă să demonteze această idee în interviul acordat Gazetei.
„Banii nu sunt atât de mulți la Sfântu Gheorghe precum cred unii! E un orășel mic, să nu credeți că primesc sume exorbitante din Ungaria sau din alte părți.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea