Din 2021 la Rapid, Moldovan a crescut enorm în ultimii 3 ani: a devenit titular atât în Giulești, cât și la echipa națională, cu care tocmai s-a calificat la Euro 2024. Acum, goalkeeperul din Cluj își dorește o nouă aventură în carieră.
„Dacă va veni o ofertă foarte bună în această iarnă, mă pot gândi să fac pasul afară”, declara Moldovan la finalul ultimului meci al anului, remiza de la Ovidiu cu Farul, 0-0.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea