„Săgeată”, atacant care a fost în lotul României la EURO 2008, spune că ar fi preferat adversari cu un grad de dificultate ceva mai ridicat. Explicația sa? „Noi, românii, știm să ne motivăm mai bine în meciurile mai tari”. Niculae a analizat configurația grupei și și-a prezentat concluziile.
„Grupă echilibrată, în care orice e posibil. Avem și noi șansele noaste, clar! Aș fi preferat o grupă puternică, fiindcă noi, românii, știm să ne motivăm în meciurile mai tari, cu miză.…
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea
Libertatea